VĮ Vilniaus miškų urėdija dalyvavo Respublikos Prezidentės globojamoje Kalėdinėje mugėje
Vilmu

Mūsų darbai ateinančioms kartoms
        
Svetainės struktūra   English   Lietuviškai

Versija
neįgaliesiems
VĮ Vilniaus miškų urėdija
Vilniaus g. 22
Mickūnų mstl.
LT-13116 Vilniaus r. sav.


Telefonas +370 5 233 6159
Faksas +370 5 216 0930
El.paštas info@vilmu.lt

Juridinių asmenų registras
Kodas 191805594
PVM kodas LT918055917
A/s LT457044060000232864
AB SEB bankas
Naujienų prenumerata

Naujienos


   VĮ Vilniaus miškų urėdija dalyvavo Respublikos Prezidentės globojamoje Kalėdinėje mugėje
      2017-12-10

2017 m. gruodžio 10 d. VĮ Vilniaus miškų urėdijos darbuotojai dalyvavo Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotoje ir jau tradicine tapusioje Kalėdinėje nevyriausybinių organizacijų labdaros mugėje.
Aštuntus metus iš eilės rengiamoje šventėje S. Daukanto aikštėje Vilniuje, dalyvavo daugybė aktyviausių nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių iš visos Lietuvos. Mugės lankytojai galėjo ne tik susipažinti su jų veikla, bet ir pasimėgauti karšta arbata, paskanauti Kalėdinių pyragų, sušilti prie šventinio laužo.
Savo ruožtu, VĮ Vilniaus miškų urėdijos miškų urėdas Artūras Nanartavičius, kartu su urėdijos darbuotojais, mugės svečiams bei dalyviams padėjo kurti artėjančių švenčių dvasią dalindami eglės šakas. Mugės lankytojai gautas šakas noriai išsinešė į savo namus, o dalyviai pasipuošė savo prekybos paviljonus, kuriuose buvo galima įsigyti įvairių Kalėdinių suvenyrų, už kuriuos surinktos lėšos bus skirtos socialiniams projektams įgyvendinti. Lėšos renkamos skurdžiai besiverčiančioms šeimoms, negalią turintiems žmonėms, tuberkulioze sergantiems vaikams ir dienos centrams.
Smagu, kad Kalėdinė nevyriausybinių organizacijų labdaros mugė jau tapo tradicija, ir tokiu būdu mes galime prisidėti prie žmonių, kuriems labiausiai reikia pagalbos, gerovės.
Šventėje nemokamai šakas dalino miškų urėdas Artūras Nanartavičius, personalo inspektorė Karolina Kščanovičiūtė, Paežerio girininkijos girininkas Tadeuš Godvod, girininko pavaduotojas Leonard Šidlovskij bei eigulys Gžegož Ceiko, ir Mickūnų girininkijos eigulys Mindaugas Povilionis.


VĮ Vilniaus miškų urėdija 2018