Vilniaus miškų urėdija VĮ
Vilmu

Mūsų darbai ateinančioms kartoms
        
Svetainės struktūra   English   Lietuviškai

Versija
neįgaliesiems
   Ar sunku būti geriausia?
Pamatęs Vilniaus urėdijos Parudaminos girininkijos girininko pavaduotoją Boženą Golubovską, nė neabejoju, kad kiekvienas paklaustų to paties – kas tave atnešė ar atvežė į šitą mišką. Nors čia pat Vilnius, čia pat sostinei renginiais nenusileidžiantis Jašiūnų dvaras, kelias į girininkiją vingiuoja per miškus.
Plačiau      2017-06-14

   Miškininkai išbandė taiklumą šaudymo varžybose
Sportingo aikštelėje, kurioje sąlygos artimos įvairių paukščių medžiojimui, taiklumą išbandė Lietuvos Respublikos Seimo, Generalinės miškų urėdijos ir šalies miškų urėdijų komandos, pavieniai šauliai. Į varžybas susirinko beveik 90 šaulių, per 30 komandų iš įvairių šalies miškų urėdijų. Gaila, kad į varžybas neatvyko visi, išreiškusieji norą dalyvauti.
Plačiau      2017-06-06

   Valstybinių miškų sistemoje naujos technologijos
Nuo praėjusių metų gegužės mėn. Generalinės miškų urėdijos ir VĮ miškų urėdijų specialistai kartu su mokslo ir mokymo atstovais organizavo pasitarimus ir praktinius bandymus, kuriuose buvo pristatomi ir demonstruojami įvairūs šiuolaikiniai apvaliosios medienos matavimo metodai. Po ilgų diskusijų, remiantis praktinių bandymų rezultatais, lapkričio mėn. aplinkos ministro įsakymais patvirtintos atnaujintos Apvaliosios medienos klasifikavimo ir ženklinimo bei Apvaliosios medienos bei nenukirsto miško matavimo ir tūrio nustatymo taisyklės, kuriomis įteisintas naujasis fotogrametrinis apvaliosios medienos matavimo metodas. Taip pat po diskusijų su Valstybine lietuvių kalbos komisija, aprobavusia tokius terminus, kaip pardavėjo ar pirkėjo medienos sandėlis, medienos priėmimas, medienos perdavimo ar matavimo aktas, jau šių metų pradžioje patvirtintas Apvaliosios medienos apskaitos tvarkos aprašas. Įteisinus galimybę medieną matuoti fotogrametriniu medienos matavimo metodu ir naudoti išmaniąsias technologijas bei atlikus viešuosius pirkimus, lygiai po metų VĮ miškų urėdijos gali drąsiai pradėti medieną matuoti paprasčiau ir operatyviau.
Plačiau      2017-05-05

   Parudaminos girininkijos globojami Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos jaunieji miško bičiuliai „Lūšiukai“ dviejų respublikinių konkursų laureatai
Balandžio 26 d. Kauno Aleksandro Stulginskio universitete vyko du respublikiniai Jaunųjų miško bičiulių sambūrio konkursai „Tiriamieji darbai miške“ ir „Jaunimas Europos miškuose“, kurie kasmet pritraukia vis daugiau jaunų žmonių, kurie domisi miškais ir jų gerove.
Plačiau      2017-05-02

   VĮ Vilniaus miškų urėdijoje pasodinta ąžuolų giraitė
Praėjusį šeštadienį Vilniaus rajone Migūnų girininkijoje netoli Rukainių miestelio buvo pasodinta ąžuoliukų giraitė Baltarusijos ir Lietuvos diplomatinių santykių užmezgimo 25-mečiui pažymėti. Nepaisant šios gražios akcijos, dviejų valstybių santykiai šiuo metu yra pakankamai įtempti.
Plačiau      2017-05-02

   Vilniaus urėdijos miškuose užsimezgė Tautų draugystė
Vilniaus miškų urėdijoje, netoli Rukainių, Izraelio ambasada Lietuvoje bendradarbiaudama su LR Aplinkos ministerija, VĮ Vilniaus miškų urėdija ir Vilniaus rajono savivaldybe kartu su moksleiviais iš visos Lietuvos pasodino ąžuolų giraitę.
Plačiau      2017-04-27

   Izraelio ir Lietuvos draugystei įprasminti Vilniaus rajone, VĮ Vilniaus miškų urėdijos Migūnų girininkijos 110 kvartalo 2b taksaciniame sklype, pasodinta ąžuolų giraitė “Izraelita”
Izraelio ir Lietuvos draugystei įprasminti Vilniaus rajone, VĮ Vilniaus miškų urėdijos Migūnų girininkijos 110 kvartalo 2b taksaciniame sklype, pasodinta ąžuolų giraitė “Izraelita” Š.m. balandžio 21 dieną, penktadienį, Vilniaus rajone, netoli Rukainių, Izraelio Valstybės ambasada Lietuvoje bendradarbiaudama su LR Aplinkos ministerija, VĮ Vilniaus miškų urėdija ir Vilniaus rajono savivaldybe kartu su moksleiviais iš visos Lietuvos pasodino ąžuolų giraitę. Giraitei suteiktas "Izraelita" pavadinimas.
Plačiau      2017-04-21

   VIEŠAME AUKCIONE PARDUODAMO TURTO SĄRAŠAS
Plačiau      2017-04-20

   Papildoma informacija dėl „Izraelita“ ąžuolų giraitės sodinimo
Papildoma informacija dėl „Izraelita“ ąžuolų giraitės sodinimo. „Izraelita“ ąžuolų giraitė bus sodinama Migūnų girininkijos 110 kvartalo 2b taksaciniame sklype, plotas 0,90 ha Kontaktai pasiteiravimui: 1. Miškų urėdas Artūras Nanartavičius, tel. 8 69830427 2. Migūnų girininkas Franc Jakubovskij, tel. 8 61638561
Plačiau      2017-04-19

   Lietuvos ir Izraelio draugystei įprasminti bus sodinama ąžuolų giraitė
Š. m. balandžio 21 d., penktadienį, Vilniaus rajone, netoli Rukainių, bus sodinama ąžuolų giraitė, kuri taps gyvu Lietuvos ir Izraelio draugystės simboliu. Aplinkos ministerija, Izraelio Valstybės ambasada Lietuvoje, VĮ Vilniaus miškų urėdija ir Vilniaus rajono savivaldybė kartu su moksleiviais iš visos Lietuvos pasodins pusketvirto tūkstančio ąžuoliukų. Ši giraitė vadinsis „Izraelita“ ir bus skirta Izraelio ir Lietuvos diplomatinių santykių užmezgimo 25-tosioms metinėms. „Izraelita – tai simbolinis vardas, ilgaamžės ir įvairialypės žydų ir lietuvių istorijos atspindys. Nepamiršdami skaudžios praeities ir pripažinę savo klaidas, turime drauge iš naujo kurti ateitį. Izraelitos giraitės sodinimas yra būtent toks žingsnis šia linkme", - sako aplinkos ministras Kęstutis Navickas. Giraitė bus sodinama 0,9 hektaro teritorijoje. Po šio renginio Vilniaus rajone sužaliuos maždaug 3600 ąžuoliukų.
Plačiau      2017-04-19


Visos naujienos
Paieška
VĮ Vilniaus miškų urėdija
Vilniaus g. 22
Mickūnų mstl.
LT-13116 Vilniaus r. sav.


Telefonas +370 5 233 6159
Faksas +370 5 216 0930
El.paštas info@vilmu.lt

Juridinių asmenų registras
Kodas 191805594
PVM kodas LT918055917
A/s LT457044060000232864
AB SEB bankas
Naujienų prenumerata
VĮ Vilniaus miškų urėdija 2017